• img

  Güvenli Kaliteli hizmet

  20 yıllık Tecrübemizle sizinleyiz.

 • img

  Hep Birlikte El Ele Büyüdük

  Tecrübe ve Kalitemizle Yanınızda Yer Almaya Devam Ediyoruz

 • img

  Projelerimizle sizinleyiz

  Proje desteğimizle güvendesiniz

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek sunmuş olduğumuz hizmetleri vermekteyiz. Zorlu Holding, Sandoz İlaç , Pharmavision İlaç ,Divan Pastaneleri, Mobil Oil Yağları , Organik Kimya firmalara hizmet vermekteyiz.

Tadilat

Ev veya ofis fark etmeden her türlü tadilat hizmetleri için firma olarak müşterilerimize hizmet sunduğumuzdan gerekli taleplerde itina ile değerlendirilmektedir. Çatıdan başlayarak, tavan, duvar ve yer olarak tamamlayacağımız tadilatlarda, özel isteklere önem verilip, binanın cephe durumuna göre fikir de sunmaktayız.

İnşaat

Özel ve Kamu Kurumlarına ait her türlü alt yapı ve üst yapı projeleri, kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj projeleri, otoyol ve köprülü kavşak inşaatları, okul ve yurt inşaatları ve toplu konut projelerinin hazırlanması ve uygulanmasını kapsamaktadır.

Proje Yapımı

Uzman teknik kadrosu ve kurulduğu dönemden beri kazandığı iş deneyimleriyle Türkiye’nin en önemli İnşaat Firmaları arasında yer almaktadır. Yurt içi Proje Deneyimi ile ofisler kurup İnşaat Hizmetleri vermektedir.

Fabrika Tadilatı

Kurulduğumuz günden beri Çalışma Prensiplerimizi ve Kalitemizi geliştirerek devam ediyoruz.Zorlu Holding, Sandoz İlaç , Pharmavision İlaç ,Divan Pastaneleri, Mobil Oil Yağları , Organik Kimya gibi büyük firmaların tadilat ve yenileme işlerini üstlenmiş durumdayız.

Son projeler

En son Projelerimiz Ektedir.

Zorlu Center AVM Havuz ve Çevresinin Düzenlenmesi

Havuz kısmı seramiklerin, ışıklandırma gruplarının ve çevresinin yenilenmesi projesi başarıyla tamamlanmıştır.

Divan Pastahaneleri Fabrikası Kontrollü Geçiş Bariyeri ve Koruma Bariyeri Projesi

Kontrollü geçiş bariyeri montajı , sarı ikaz rengi koruma bariyerlerin imalatı montajı ve yürüyüş yolu zeminin uyarı işaretleri montajı projesi tamamlanmıştır.

Divan Pastahaneleri Fabrikası Panel Sandviç Geçiş Koridoru Projesi

Panel sandviçten personel geçiş koridoru projesi tamamlanmıştır.

Devam Eden Proje

Pharmavision İlaç fabrikası çatı ve olukların yenilenmesi projemiz devam etmektedir.